k2FtbBdWr1

Зірки української естради заспівали для військових на Яворівському полігоні

1

Вокальна формація “Піккардійська терція”, скрипаль-віртуоз Олександр Божик та вокалісти Оксана Муха і Павло Табаков виступили з півторагодинним концертом перед українськими військовими у клубі містечка “Центральне” Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Цей концерт зірок української естради став подарункам воїнам із нагоди їхнього професійного свята – Дня Збройних Сил України.

“Армія – це генеруюча сила держави. Від того, наскільки вона отримує підтримку озброєнням, технікою, матеріальними засобами залежить міць держави, її сила, спроможність захистити себе. Але армія також повинна отримувати і духовну підтримку, ту, яка укріплює любов до своєї держави, її мови, національних традицій, живить незламність духу. Сьогодні під час святкового концерту артисти в кожного з нас заклали цю духовну частку”, – поділився враженнями після концерту старший офіцер відділу роботи з особовим складом 184-го Навчального центру полковник Петро Левус.

На концерті у містечку “Центральне” були присутні військовослужбовці з Міжнародного центру миротворчості та безпеки, строковики, контрактники та мобілізовані 184-го Навчального центру, бійці 24-ї окремої Бердичівської Залізної механізованої бригади, а також військовослужбовці Старицького гарнізону, які концерт зірок відвідали з дружинами та дітьми.

2


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття Тебе своїм сучасником звемо!..»
На Жовківщині змагатимуться конструктори ракет
У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «НОВО» ДІТИ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ЗРОБИТИ ДІАГНОСТИКУ
Голова РДА взяв участь в щотижневому спілкуванні керівництва ОДА з керівниками міст та районів у реж...
ТОП – 30 найбільших платників до місцевих бюджетів Львівщини
На місці просідання земної поверхні поблизу Трускавця проводять необхідні дослідження