k2FtbBdWr1

Золочів продовжив цикл регіональних обговорень Стратегії Львівщини до 2027 року

__viber_2019_09_12_18_07_36_1568359296_613x344.8125_3_0

12 вересня у м.Золочів відбулося засідання третьої субрегіональної робочої групи з розробки Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року за участю представників бізнесу, громадськості, органів місцевого самоврядування, агенцій регіонального розвитку Золочівського, Перемишлянського, Буського та Бродівського районів.

В ході засідання обговорено результати соціально-економічного аналізу розвитку відповідних територій. Після чого було опрацьовано спільні проблеми розвитку відповідних територій. Представники регіональної підгрупи визначили пріоритетом необхідність покращення стану комунальних доріг. Проблеми із сортуванням, утилізацією та переробкою сміття, необхідність будівництва очисних споруд були у фокусі екологічних проблем.

У блоці економічних проблем, на думку регіональних експертів, слід акцентувати увагу на інноваційному розвитку, промисловості, АПК, підтримці малого бізнесу, залучені прямих іноземних інвестицій та покращені туристичної привабливості відповідних територій. Модернізація системи охорони здоров’я та розвиток соціальної сфери має покращити якість життя і зменшити показники смертності.

Наступне регіональне обговорення попередньо заплановане на 27 вересня у м.Червонограді.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент з питань цивільного захисту ОДА закликає мешканців області дотримуватися правил експлуат...
З нагоди Дня Незалежності України відзначили працівників митниці
Від сьогодні рух внутрішньообласних маршрутів можна відслідкувати онлайн
Як зупинити гризунів?
#БезпечніДороги: в області школярів навчають правил дорожнього руху та наданню домедичної допомоги
У межах відзначення 100-річчя ЗУНРу бущани здійснили сходження на гору Говерла