k2FtbBdWr1

Зроблено ще один крок назустріч людям!

DSC09039

Начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації   Ольга Годзь інформує першого заступника голови райдержадміністрації Романа Ткачишина, що на виконання розпорядження КМУ від 16.05.2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг», з метою спрощення та покращення якості надання адміністративних послуг з 10 лютого 2015 року в Центрі надання адміністративних послуг Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації працюють представники Реєстраційної служби Кам’янка-Бузького районного управління юстиції. Це ще один крок, що спростив доступ громадян до адміністративних послуг, адже тепер подати документи на державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, інших речових прав на нерухоме майно, отримати витяг, інформаційну довідку та виписку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно можна безпосередньо в приміщенні ЦНАП. Суб’єкти господарювання можуть також отримати усі адміністративні послуги державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в приміщенні ЦНАП.

Протягом короткого часу співпраці ЦНАП та Реєстраційної служби майже 64 звернення зареєстровано, 59 суб’єктів звернення отримали адміністративні послуги, з яких 58 надано достроково.

Також ведеться спільна робота адміністраторів та представників реєстраційної служби із внесення змін до інформаційних карток з метою узгодження вичерпних переліків документів на отримання адміністративних послуг органів юстиції.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: