k2FtbBdWr1

Зустріч голови райдержадміністрації з педагогічними працівниками ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Кам’янка-Бузька

DSC08492 - Копія

Зустрічі голови райдержадміністрації Володимир Кирилич з педагогічними працівниками району тривають. Цього разу очільник району обговорив питання Закону України «Про освіту» з педагогами ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Кам’янка-Бузька.

Юрист відділу освіти Наталія Гнідець виступила перед педагогами з презентацією та роз’ясненнями щодо закону «Про освіту».

Під час зустрічі вчителі ставили багато запитань, серед них: про створення в районі гімназії, щодо трактування «корупція» згідно закону, тощо.

До присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти Наталія Біда. Вона зазначила, що згідно нового закону тепер найважливішим є дитина. Необхідно створювати умови щоб дитина залишилась саме у вашій школі. Також необхідно притягувати інклюзію, так  як кошти на інклюзивне навчання для дитини надаються більші ніж для звичайного навчання, школі потрібні ці кошти щоб зробити умови для навчання, наприклад зробити пандуси, збудувати новий спортзал, бігову доріжку. Це завдання для школи та шкільного колективу.

З 1 січня кожна школа, згідно закону «Про освіту», матиме свій власний кошторис. Як зазначив Володимир Кирилич, що це позитивний крок, який дасть можливість більш пропорційно розподіляти кошти та регулювати видатки.

Голова райдержадміністрації зазначив, що побувавши на двох зустрічах: у ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та тут, у ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – кожний шкільний колектив є особливий. Це перший крок до того, що кожна школа матиме свою ізюминку. Бо тут працюють високоосвічені,  грамотні, розумні люди, які створюють якісний продукт, який знайде свого учня. Тому завдання влади і вчителів привести класи, школу до сучасного стану. Однією з можливостей реалізувати це завдання – участь у обласній програмі мікропроектів, яка передбачає реалізацію проектів до 400 тис грн.

Директор школи Богдан Дарнопук подякував присутнім та гостям за участь у зустрічі, та виніс особисту подяку Володимиру Ігоровичу за сприяння у виконанні капітального ремонту даху, заміни вікон на металопластикові, встановлення модульної котельні, яка працює на твердому паливі, проведені капітального ремонту великого спортивного залу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: