k2FtbBdWr1

Зустріч з питань співробітництва та взаємодії між Державною службою зайнятості та Бюро правової допомоги

Без імені

У середу, 25 квітня, начальник Кам’янка-Бузького Бюро правової допомоги Володимир Назаркевич і директор Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості Оксана Довганик провели спільну зустріч, з метою формування у безробітних необхідних правових знань, що  надасть  їм можливість  використовувати їх у повсякденному  житті.

Володимир Назаркевич зазначив, що основна мета діяльності організації – надання безкоштовної юридичної допомоги як колективного, так і індивідуального характеру: консультування, представлення інтересів в суді та інших державних і недержавних органах, підготовка процесуальних та цивільно-правових документів.

На виконання Меморандуму про співробітництво та взаємодію між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Координаційним центром з надання правової допомоги в РФ ЛОЦЗ облаштований інформаційний куточок Центру з надання безоплатної правової допомоги.

Надалі установи спільно організовуватимуть заходи, спрямовані на підвищення рівня правової обізнаності громадян, поширюватимуть інформацію про право особи на захист, об’єднуватимуть зусилля для надання правової допомоги тим, хто її потребує.

 

Провідний юрисконсульт

Кам’янка-Бузької

районної філії Львівського обласного центру зайнятості

І.Черниш


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: