k2FtbBdWr1

Зустріч з суб’єктами господарської діяльності у сфері будівництва Кам’янеччини

DSC01802 - Копія

16 травня перший заступник голови РДА Андрій Вашківський провів галузеву зустріч з суб’єктами господарської діяльності Кам’янка-Бузького району, які здійснюють свою діяльність у сфері будівництва.

«Нами започаткована така форма спілкування з підприємцями різних сфер діяльності. Вже відбулася зустріч з підприємцями, які займаються роздрібною торгівлею. Сьогоднішня зустріч з будівельниками нашого району. Суть зустрічі полягає в наступному: значна кількість підприємців району сплачують своїм працівникам мінімальну зарплату. Ми бачимо це додатковим резервом нових надходжень до районного бюджету, оскільки вважаємо, що люди, які платять мінімальну заробітну плату, при сплаті податків її мінімізують, – звернувся до присутніх Андрій Вашківський. – Метою зустрічі є зрозуміти, чи заробітна плата для працівників будівельної галузі досягне того мінімуму, що закладається в актах вартості виконаних робіт, які будуть цього року оплачуватися. Адже середня заробітна плата, закладена Львівською обласною радою, становить приблизно 7,6 тис грн».

Підприємці розповіли про свої можливості підвищення заробітної плати, наявність роботи. Важливим питанням, яке їх турбує, – питання найму клаліфікованих працівників та вчасна проплата за виконані роботи.

Андрій Вашківський закликав суб’єктів господарської діяльності долучатися до реалізації будівельних робіт у бюджетній сфері та брати активну участь у закупівлях системи Прозоро. Основним бажанням влади, яке хотілося б отримати від підприємців, це законність діяльності в частині найму працівників та щоб середня заробітна плата по району у сфері будівництва становила понад 6 тис. грн.

DSC01807

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: