k2FtbBdWr1

Звіт про роботу центру за 2018 рік

1

У Кам’янка – Бузькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роботу по наданню соціальних послуг різним категоріям сімей та дітей в 2018 році спрямовано на раннє виявлення та допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, доступності та своєчасності її отримання Станом на 01.12.2018 року спеціалісти центру працювали із 2105 клієнтами та членами їх сімей, яким надано 3108 послуг. У 2018 році під соціальним супроводом спеціалістів центру знаходилося 37 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Станом на 01.12.2018 року в районній базі сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах перебуває 94 сім’ї, в яких виховується 262 дитини. Здійснено 136 оцінок потреб дитини та її сім`ї.  В районну базу сімей введено 18 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.                                                                       Роботою Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи здійснено 18 виїздів у 24 населених пункти району. Всього роботою Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи охоплено 188 осіб.

Серед клієнтів центру:

–    Діти та молодь віком до 35 років,

– Сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, малозабезпечені і багатодітні сім’ї,

–    внутрішньо перемішені сім’ї та особи,

–  неповнолітнім та молоді, яка засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарань з випробуванням або умовно – достроково, діти сироти та особи з їх числа,  інші.

У районі успішно функціонують та здійснюється соціальне супроводження  2 ДБСТ та 3 прийомних сімей в яких виховуються 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На фото сімя Процик, яка створена 10 років назад, за цей час батьки-вихователі допомогли 11 дітям, 5 вихованців одружилися, створили власні сімї, мають 3 дітей. Зараз в дитячому будинку на вихованні знаходиться 5 дітей.

2 роки в с.Ременів проживає, маючи статус внутрішньо переміщених осіб з АР Крим, дитячий будинок сімейного типу сім’ї Чернових.  Сім’я Чернових складається із 10 осіб: 2 батьків-вихователів та 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського віком від 11 до 17 років. В 2018 році надано допомогу у виготовлені ID карток для 4 дітей-вихованців, діти залучалися до відпочинку та оздоровлення.

Одним із основних напрямків роботи РЦССССДМ в 2018 році була робота із соціальної і психологічної підтримки, захисту прав сімей учасників АТО. В 2018 році їм надано 246 послуг різного характеру. Спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою вивчення потреб та надання підтримки  учасникам АТО, проводяться соціальні інспектування сімей військовослужбовців, які звільняються з військової служби.  Під час   роботи учасникам АТО надавалася інформація щодо  подальшого працевлаштування, оформлення державних гарантій та соціальних пільг, надання земельних ділянок під будівництво, садівництво, ведення ОСГ. Також сім’ї отримали консультації щодо  медичного забезпечення воїнів АТО, отримання послуг з психологічної реабілітації та санаторно-курортного лікування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: