k2FtbBdWr1

Звіт відділу «У справах захисту громадян, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці» за період 08.06.2016-15.06.2016 року

Прийнято 1 заяву від учасника бойових дій АТО на отримання путівки на санаторно-курортне лікування та 2 заяви від інвалідів загального захворювання.

Видано 1 путівку у санаторій «Батьківщина» ІВВ ІІ групи.

Скеровано 2 учасника бойових дій АТО для проходження психологічної реабілітації в ТзОВ «санаторій Карпатські Зорі» та 1 у санаторій «Орізонт».

Протягом тижня видано 11 направлень відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та постанови КМУ від 05.04.2012р. №321 «Про затвердження порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів», прийнято 3 нові справи щодо забезпечення протезно-ортопедичними та технічними засобами реабілітації.

Прийнято 1 заяву від учасника АТО на психологічну реабілітацію.

Скеровано 1 дитину-інваліда у Кам’янка-Бузький районний центр соціальної реабілітації дітей інвалідів.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та Закону України від 28.02.1991р. №796-ХІІ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» протягом звітного періоду проведено перерахування коштів за відповідною програмою:

  • щомісячна грошова допомога у зв’язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для І та ІІ категорії профінансовано на суму 32518,50 грн.;

Проведено звірку з даними РАЦС для виявлення померлих інвалідів, та подальшого зняття їх з обліку у Центральному банку інвалідів.

Виплачено одноразову матеріальну допомогу двом малозабезпеченим особам на суму 1074,00 грн.

Станом на 15.06.2016 р. на обліку перебуває 22 учасника бойових дій УПА, яким щомісяця проводиться нарахування та виплата допомоги до пенсії в розмірі 50 грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: