k2FtbBdWr1

У Кам’янеччині звітували про минулий фінансовий рік

барила

14 березня  голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда взяли участь у публічному представленні звітів про виконання районного бюджету та про роботу управління фінансів РДА  за 2018 рік. З даних питань доповіла начальник управління Людмила Барила. Звіти управління фінансів РДА розміщено тут.

“Силами районного бюджету ми не можемо глобально змінити ситуацію в частині видатків  капітального характеру,  раціонально, ефективно буде, коли ми використовуватимемо державний, обласний бюджет, а кошти районного бюджету – як співфінансування. Зрозуміло, якщо цьогоріч ми плануємо збудувати лікарську амбулаторію в Стрептові на 7 млн грн, то з цієї суми 10% нам потрібно на співфінансування. Це стимулює  активізувати громадський бюджет, – сказав Володимир Кирилич. – Цьогоріч у нас 55 мікропроектів подано, вони зареєстровані, експерти їх розглядають, тут важливо це співфінансування”.

Важливо кооперувати бюджети, навіть сільські, тоді можна вирішити проблеми поступово у кожній місцевій раді.

“Ми це повинні обговорити на Кам’янка-Бузькій районній асоціації місцевих рад “Ради Кам’янеччини”, – звернувся керівник району до голови цієї асоціації Віталія Шульгана.

Під час фінансового звіту Віталій Шульган порушив питання нормативно-грошової оцінки земель, надходження податків до місцевих рад.

Марія Нагірняк,  заступник начальника управління – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області, роз’яснила про порядок сплати  земельних податків юридичними особами.

Володимир Кирилич підсумував, щодо сплати земельного податку необхідно створити робочу групу і працювати спільно районним фіскальній службі, Держгеокадастру  та місцевим радам.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Детінізація економіки – це найбільший бюджетний та податковий резерв», – Йосиф Ситник
Львівщина відзначить Свято Героїв
Львівські військкомати запрошують військовозобов'язаних для уточнення облікових даних
Кам’янка-Бузький район одержав субвенцію з державного бюджету
Понад 50 громадських організацій ознайомились із деталями конкурсу молодіжних проектів
Представники Кам'янеччини побували у Львівській опері на кантаті-симфонії "Кавказ"