k2FtbBdWr1

У Кам’янеччині виступив Національний академічний ансамбль пісні і танцю «Гуцулія»

IMG_20181104_173901

4 листопада на сцені Кам’янка-Бузького районного Народного дому виступив Івано-Франківський Національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю «Гуцулія».

Яскраві гуцульські костюми, дивовижні вокально-хореографічні та вокальні композиції у супроводі оркестру народних інструментів, майстерне виконання – все це створило незабутню та колоритну атмосферу вечора, подарувало позитивні емоції глядачам Кам’янецького краю.

Глядачі гаряче і щиро вітали тривалими оплесками кожен номер у виконанні творчого складу ансамблю.

Національний академічний ансамбль пісні і танцю «Гуцулія» представляє та охороняє джерело народної творчості Карпатського краю. Завжди у творчому пошуку справжніх шедеврів, які беруть початок з глибин народного гуцульського життя. З ім’ям ансамблю тісно пов’язане становлення і розвиток професійного мистецтва Західної України. Він вивів на сцену безцінні перлини народної творчості, шедеври народного мистецтва, які принесли колективу справжнє визнання. Його діяльність – один з яскравих самобутніх творчих кольорів у веселковому вінку української культури. Усвідомлюючи свою високу творчу місію, ансамбль сьогодні працює над збереженням багатющих скарбів народного мистецтва, збереженням його емоційної пам’яті для нинішнього і прийдешніх поколінь.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: